Individuální kempy pro děti

Individuální přístup s efektivními  výukovými metodami přímo v terénu na trailech. Pomůžeme Vašim dětem rozvinout potenciál pro jízdu v terénu na horském kole. Individuální kempy  tvoříme na míru malým i větším  bajkerkám a bajkerům přesně podle jejich potřeb a stupně rozvoje. Individuální kemp je potřeba dohodnout předem
  • Nabízíme jednodenní individuální program pro děti v naší Bajkové škole. Rodiče si mohou užít na trailech, zatímco kvalifikovaní instruktoři se postarají o jejich děti.
  • Nepřednášíme a nepoučujeme! Při výuce pracujeme s 10% vysvětlení, 10% ukázky, 60% praxe a 20% zpětná vazba
  • Pracujeme s videoanalýzou jízdy přímo v terénu
  • Výuka techniky pro malé i velké závodníky
  • Výuka probíhá na modrém a zeleném trailu dle aktuálně dosažené dovednosti dítěte.
(cena nezahrnuje bike pass - dotovaná cena pro účastníky kempů 300,-Kč/osoba/den, cena zahrnuje výuku v čase 9:30-15:00)

Termíny kempů

DATUM TYP KEMPU OBSAZENOST CENA MÍSTO
Žádné termíny nejsou aktuálně vypsány, v případě zájmu nás kontaktujte.

Probírané dovednosti:

Společně s dětmi budeme zdokonalovat základní postoj/výchozí pozici, správné rozjíždění po rovině a do kopce, tiché řazení, efektivní brzdění a jeho správné dávkování, bezpečné opuštění bajku v terénu, jízdu v boulích, jízdu v klopenkách a odkloněných zatáčkách, nadhazování předního kola, nadhazování zadního kola, jízda na prudších, flow, kamenitých trailech a  čtení terénu. Pro ty zdatnější základy bunny hopu a skoků na lavicích.

9.30–12.00 dopolední program
12.00–13.00 obědová pauza a odpočinek*
13.00–15.00 odpolední program

* Během obědové pauzy budou děti spolu společně s instruktorem (oběd není v ceně kempu).

Cena jednodenního kempu

1 osoba   4500,-Kč

2 osoby  4000,-Kč/os

3 osoby  2800,-Kč/os

4 osoby a více 2200,-Kč/os

Maximální péče o bezpečnost vašich dětí je u nás v Bajkové školce samozřejmostí. Naši lektoři školí instruktory pro většinu bike škol v ČR.

Co s sebou / povinná výbava:

• enduro/trailové/sjezdové kolo ve 100% technickém stavu
  • povinně přilba a rukavice
  • doporučujeme chrániče na kolena a lokty
  • oblečení odpovídající počasí
  • ledvinku/batoh s pitím, lepení/náhradní duši, pumpičku nebo bombičku, kartičku pojištěnce a průkaz totožnosti

Půjčovna kol:

Na webových stránkách Resortu Dolní Morava, je možno rezervovat kola pro ty, kteří kolo nevlastní, anebo chtějí vyzkoušet něco nového.

On line rezervace kol zde

Ubytování v Horském resortu Dolní Morava si rezervujte na:

On line rezervace ubytování zde