Bajk kemp pro děti (8-15 let)

Připravíme vaše děti jak zvládat jízdu na trailech, projíždět klopené zatáčky, boule, lavice, jak správně brzdit a na vše, na co si dát pozor během jízdy v bike parku.
  • Máme know-how pro zábavnou a bezpečnou výuku techniky jízdy v terénu na horském kole.
  • V našem vybudovaném sklil kempu děti naučíme ovládat kolo na lavicích, v boulích a klopených zatáčkách.
  • Výuka je přizpůsobena věku dětí, probíhá na zeleném Mlýnském, modrém Selském trailu a ve skill centru.
  • Ať jim je 8 nebo 15, budou se u nás vaše děti dobře bavit a až víkend skončí, budou schopny bezpečně zdolávat traily nejen na Dolní Moravě
(cena nezahrnuje bike pass - dotovaná cena pro účastníky kempů 200,-Kč/osoba/den, cena zahrnuje výuku za dva dny v čase 9:30-15:00)

Termíny kempů

DATUM TYP KEMPU OBSAZENOST CENA MÍSTO
Žádné termíny nejsou aktuálně vypsány, v případě zájmu nás kontaktujte.

Podrobný popis probíraných dovedností:

Postoj pro sjezd, kontrola rychlosti (řazení, brždění a jeho správné dávkování), čtení terénu, bezpečné opuštění bajku v terénu, zatáčení v klopených a odkloněných zatáčkách, jízda v boulích, nadhazování předního a zadního kola, základy bunny hopu.

V závěru kempu instruktor seznámí rodiče s možnostmi dalšího tréninku pro jejich dítě.

Časový harmonogram:

9.30–12.00 dopolední program

12.00–13.00 obědová pauza a odpočinek*

13.00–15.00 odpolední program

15:00 – zavíračka, volné ježdění na pořízenu permici

* Během obědové pauzy budou děti obědvat společně s ostatními dětmi a instruktory (oběd není v ceně kempu).

Sraz účastníků kempu

Před půjčovnou kol a sport obchodu naproti hotelu Vista.

Co s sebou / povinná výbava:

• kolo ve 100% technickém stavu
  • povinně přilba a rukavice
  • doporučujeme chrániče na kolena a lokty (můžou být chrániče na kolečkové brusle).
  • oblečení odpovídající počasí
  • batůžek s vodou a nějakou sladkost/svačinu.

Půjčovna dětských kol:

Na webových stránkách Resortu Dolní Morava je možno rezervovat kolo pro děti, které nemají vhodné kolo ve 100% technickému stavu, popřípadě pro děti, které kolo nevlastní.

On line rezervace kol zde

Ubytování v Horském resortu Dolní Morava si rezervujte na:

On line rezervace ubytování zde