Ladies kemp pro dámy a pro holky bajkerky

KEMP BAJKOVÉ ŠKOLY
Naše profesionální instruktorky ovládají techniku jízdy na kole a jsou špičkovými jezdkyněmi. Své dovednosti umí také moderní, efektivní a zábavnou cestou skvěle předat.
  • Nabízíme celodenní program v naší Bajkové škole speciálně připravený pro bajkerky
  • Na trailech si budete užívat a zároveň rozvíjet techniku jízdy.
  • S naším know–how si osvojíte nebo vylepšíte základní dovednosti potřebné pro ovládání kola a bezpečnou jízdu po trailech.
  • Díky málopočetným skupinám je výuka přizpůsobena individuálním potřebám každé bajkerky.
  • Výukový program stavíme na pilířích Bike licence a PMBIA, kterými jsou bezpečnost, progres a zábava.
  • Až víkend skončí, budete si bezpečně a s chutí užívat traily nejen na Dolní Moravě.
(cena nezahrnuje bike pass - dotovaná cena pro účastníky kempů 300,-Kč/osoba/den, cena zahrnuje výuku v čase 9:30-15:00)

Termíny kempů

DATUM TYP KEMPU OBSAZENOST CENA MÍSTO
Žádné termíny nejsou aktuálně vypsány, v případě zájmu nás kontaktujte.

Podrobný popis probíraných dovedností:

Postoj pro sjezd a pozice pro šlapání v terénu do kopce, rozjíždění do kopce, kontrola rychlosti (řazení, brždění a jeho správné dávkování), čtení terénu, bezpečné opuštění bajku v terénu, zatáčení a jízda v klopenkách, nadhazování předního kola.

Na kempu nečekejte přednášky a poučování. Schéma výuky je 10-10-60-20, kdy je 10% výuky věnováno vysvětlování, 10% ukázkám, 60% času strávíte samotnou jízdou, zkoušením a experimentováním a zbývajících 20% vyplníme konkrétní efektivní a užitečnou zpětnou vazbou, která vám pomůže odhalit to, co se vám technicky daří a na čem můžete dále stavět, ale i to, co by vás do budoucna mohlo brzdit.

• První den se naučíte základní dovednosti uvedené výše. Kemp probíhá na výukových částech zeleného a modrého trailu a na přilehlých loukách
  • Druhý den se upevňují dovednosti se zaměřením na ty, které je potřeba dopilovat, než je budete moct pořádně otestovat v Bike parku.

V závěru kempu můžete s instruktorem prodiskutovat plán pro váš další rozvoj.

S námi si jízdu na trailu užijete a zlepšíte své jezdecké dovednosti pro bezpečné bajkování bez obav.

Časový harmonogram:

9.30–12.00 dopolední program

12.00–13.00 obědová pauza a odpočinek*

13.00–15.00 odpolední program

* oběd není v ceně kempu

Sraz účastníků kempu

Před půjčovnou horských kol naproti hotelu Vista.

Co s sebou / povinná výbava:

• enduro/trailové/sjezdové kolo ve 100% technickém stavu
  • povinně přilba a rukavice
  • doporučujeme chrániče na kolena a lokty
  • oblečení odpovídající počasí
  • ledvinku/batoh s pitím, lepení/náhradní duši, pumpičku nebo bombičku, kartičku pojištěnce a průkaz totožnosti

Půjčovna kol:

Na webových stránkách Resortu Dolní Morava, je možno rezervovat kola pro ty, kteří kolo nevlastní, anebo chtějí vyzkoušet něco nového.

On line rezervace kol zde

Ubytování v Horském resortu Dolní Morava si rezervujte na:

On line rezervace ubytování zde